Michelle Trachtenberg

Michelle Christine Trachtenberg

7,5
3 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Trachtenberg

TOP (aktorki): #99

użytkownik usunięty

zatkało mnie! przecież ta dziewczyna nie potrafi wcielać sie w banalne role
takie jak np. w gassip girl!!! żenada !!!

teraz to mnie zatkało ;/ moge wiedziec dlaczeo sadzisz, ze źle wcielila sie w tę rolę?? według mnie to najbarwniejsza postać z gossip girl ; p

martynka1213

O co Ci chodzi? Kristen Stewart, też nic z siebie nie dała do roli Belli w zmierzchu! Żadnej mimiki twarzy, niewyraźnie mówiła, prawie cały film trzymała otwarte usta, nic, zero aktorstwa! Porównaj filmografie Kristen do Mi.chelle

gassip gir HAHAHA. To mnie zatkało.

goodgirlsgobad

Kolejny fun `zmierzchu`? ; oo Masakra. Nie krytykowałabym tak. Dziewczyna ze `zmierzchu` stała się tak naprawdę przez ten film. Czyli autorka książki miała świetny pomysł, a reżyser wprawił to w życie + dobre efekty i film podoba się dzieciakom. To bardziej zasługa załogi niż aktorów ze `zmierzchu`. Tak więc powtarzam : nie krytykowałabym!

użytkownik usunięty

Spokojnie, nie ma co się denerwować na rankingi filmweba ;)

świetnie zagrała nie tylko w Gossip Girl ale też w jednym z odcinków "Dr.House" kto oglądał to wie jak dobrze odegrała swoją rolę niemal uwierzyłam że jest ona tą chorą dziewczyną ;]
a jej rola w "Księżniczka na Lodzie"? także świetna! może nie wyróżnia się za bardzo wśród młodych aktorek ale napewno nie jest "żenadą" i potrafi grac ;]

(jednak na 99 miejsce nie zasłużyła ;] )

adastar93

Ona jest bardzo dobrą aktorką... Nie mówię, że powinna mieć któreś miejsce konkretne w rankingu, ale nie zasługuje na opinię, że nie umie grać.

weronelka

Oj nie gadaj, bo Michelle wcieliła się bardzo dobrze w postać Georginy. A to, że jest dobrą aktorką można wywnioskować także z roli w Plotkarze. Nie wiem jak Wy, ale ja się nabrałam w drugim sezonie, myślałam, że na prawdę się nawróciła, czy coś XD
A House'a także widziałam. Jakoś specjalnie trudnej roli tam nie miała...

tak ludzka malosc mnie przeraza.
Wiem ze zzera cie zazdrosc , bo ty razem ze swoim pryszczatym tylkiem siedzisz przed komputerem a na myszcze masz reke.
Jestes zepsuta wiesz? Wspolczuje tylko twoim rodzicom.
Przegrana i zepsuta

no tak przecież wyglądająca jak wiecznie naćpana Kristen Stewart jest od niej 100x lepsza, nieprawdaż?

Queen_J

Akurat w Gossip Girl zagrałą świetnie. Spróbuj podać inny przykład jej "koszmarnej gry aktorskiej" bo ten nie przechodzi. W 17 again i Eurotrip też zagrała okej, chociaż już nie aż tak jak w GG, ale to już kwestia roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones