Michelle Trachtenberg

Michelle Christine Trachtenberg

7,5
3 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Trachtenberg

Witam, przypadkowo natknąłem się na tą aktorkę i przypomniało mi się jak kilka lat temu szukałem filmu z jej udziałem. Jedyne co pamiętam z tego filmu to młodą michelle mającą około 10 lat, w której zakochał się młody chłopak, mieli razem wspólne przygody, chodzili nad rzeke, wspinali się po drzewach a na końcu (nie jestem do końca pewny) ten jej młody towarzysz któremu ona się podobała umarł. Jak już wspomniałem kiedyś szukałem tego filmu ale dałem sobie spokój po długich bezowocnych poszukiwaniach. Dziwi mnie że nie ma tego filmu nawet tu na filmwebie na jej tablicy. Teraz pomyślałem że może ktoś z was akurat miał styczność z tym filmem i w końcu odnajdę to co tak walecznie próbowałem odszukać na własną rękę

espada0

Opis filmu pasuje do "Moja dziewczyna"http://www.filmweb.pl/film/Moja+dziewczyna-1991-7801, jednak w tym główną rolę grała inna aktorka.

espada0

Mi to brzmi na Most do Terabithii...ale to nie to pewnie

espada0

Z opisu kojarzy mi się "To nie może być niebo/Na zawsze razem" z 2000 roku. To ten sam film, tylko ma 2 polskie tytuły. Tylko że Michelle i ten chłopak nie mają tam 10 lat tylko grają 12 latków. Główny bohater (nazywał się Danny) wcale nie umarł na koniec tylko przychodził często na cmentarz, gdzie miał pochowanego kogoś bliskiego. Akcja pod koniec również wraca do tego miejsca. Z chęcią bym go obejrzał znów, ale nigdzie go nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones