PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10050493}
5,4 5 022
oceny
5,4 10 1 5022
3,4 5
ocen krytyków
Nieobliczalna
powrót do forum filmu Nieobliczalna

Mi się podobał, oglądałam z zaciekawieniem, skomplikowane relacje między ludzkie, często właśnie tak jest, słyszymy o ludziach i nic o nich nie wiemy, zazdrościmy im domu, życia, a w środku dzieje się piekło.

ocenił(a) film na 1
daria_d_filmaniak

XDDDDDDDDDDDD

ocenił(a) film na 6
Academy_Award_Winner

Nie wiem nawet jak na to odpowiedzieć - nawet gdybym chciała to nie użyłeś żadnych sensownych argumentów, próbujesz jedynie poniżyć kogoś z kim się nie zgadzasz. Czy to jest idea tego portalu? Chyba służy on po to byśmy się nie zgadzali, polemizowali. Czy naprawdę uważasz, że wszyscy musimy mieć takie samo zdanie? Proszę Cię miej rozumu na tyle, następnym razem, by wypowiedzieć się tak aby  dawało to pole na jakieś dyskusje. Bądźmy dorośli. Serio dać 1 tej konkretnej produkcji? Bez przesady. 

ocenił(a) film na 1
daria_d_filmaniak

Nie da się dać 0, więc jest 1.

Oczekujesz sensownych argumentów ode mnie, ale już od filmu sensu w jakimkolwiek aspekcie nie wymagasz. Ciekawie to pokrętne. Włączając film wyłączasz krytycyzm oraz rigcz?

Są granice jakieś. Takiej filmowej kpiny to dawno nie było, chociaż zgadzam się - seans fajny, pocieszny.

ocenił(a) film na 1
Academy_Award_Winner

To samo pomyślałam, polscy aktorzy to jednak nie mają rigczu. Po zagraniu w tym czymś nadal pokazują się publicznie, w telewizji, zadowoleni z siebie.... Bleee

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones