PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96538}

Manekin

Mannequin
6,7 2 176
ocen
6,7 10 1 2176
Manekin
powrót do forum filmu Manekin

Dla niektórych z pewnością nie będzie to arcydzieło. Zeby pokochać ten film trzeba pokochać i czuć lata osiemdziesiąte - najwspanialszy okres w historii kina i muzyki. Dla mnie takie filmy są idealne.

Pawuloniasty

Zgadzam się. Kocham ten film tak jak i lata 80. /moje lata - lata mej wczesnej młodości .../

Lucynica

no witajcie w klubie :)

Lucynica

i ja się dołączam :)

ocenił(a) film na 7
Pawuloniasty

dokładnie tak, sentymenty. to o czym piszesz jest istotne. muzyke i filmy z tych lat zawsze bede mocno czuć.pokochałam ten okres.
manekin jest klimatyczny, przez wiekszosc czasu się usmiecham, a duet mcCarthy z cattrall? idealnie ;]
rewelacja

Pawuloniasty

ja ten film oglądałem będąc dzieckiem i pamiętam jak go uwielbiałem - kiedy puszczali w telewizji to zadowolony tylko krzyczałem "manekin manekin!:D" tak samo się zawsze zachwycałem filmem "nobody's perfect" na tego z kolei wołałem "peruka, peruka leci!"
ostatnio sobie ten drugi ściągnąłem i obejrzałem, a przed chwilą pod natchnieniem nutki "Starship - Nothing's Gonna Stop Us Now" znalazłem Manekina na torrentach i czekam z niecierpliwością aż się pobierze:D

ocenił(a) film na 9
Pawuloniasty

Chociaż dla mnie lata 80 to jest i zawsze będzie historia, to jednak muszę się zgodzić: tamte lata to złoty wiek dla kina. Dla muzyki w sumie też. Filmy z tego okresu mają w sobie coś wspaniałego, wystarczy wspomnieć Terminatora, Cherry 2000, Powrót do przyszłości, Indiana Jones, Łowca Androidów, Sok z żuka no i oczywiście Gwiezdne Wojny!

ocenił(a) film na 6
doliwaq

Gwiezdne Wojny, oł jes :) Najwspanialszy film (cykl) w historii kina :)

ocenił(a) film na 7
Pawuloniasty

Dla mnie największym zaskoczeniem było to, że film który oglądałam wieki temu, jeszcze w dzieciństwie, obejrzany po latach nadal potrafił mnie rozbawić :) co wcale nie jest częstym przypadkiem.
Tak więc jak na taką lekką, absurdalną komedie z maksymalnie przerysowanymi ale uroczymi postaciami – to sam film ładnie się zestarzał i ciągle mam do niego sentyment :)

Pawuloniasty

To też film mojego dzieciństwa. Miałam go na taśmie video:)

ocenił(a) film na 8
Pawuloniasty

Wprawdzie to nie jest film zupełnie z mojej młodości, fakt faktem nie było mnie na świecie ale zawsze chciałem go zobaczyć, obejrzałem i od razu mam go w ulubionych : ). Świetny film

ocenił(a) film na 10
traabaant

a ja sie urodziłem w roku premiery tego filmu tez lubie takie filmy i inne z tamtych lat ,a Manekina widziałem dopiero dzisiaj i załuje ze wczesniej na niego nie na trafiłem,myslałem ze wsyzstko co dobre w latach 80-czy 90- nakrećili to widziałem a tu taka nie spodzianka,
i Kim Cattrall pieknie wygląda w tym filmie

ocenił(a) film na 8
konrii_2

Rok premiery? To witaj w klubie ;)

ocenił(a) film na 7
Pawuloniasty

Oglądałam i też mi się podobał. dzisiaj już takich klimatów nie ma. Zaczęło się od filmu "Some kind of wonderful" teraz wertuję filmy z tamtych lat szczególnie te o tematyce lekkiej i przyjemnej.

ocenił(a) film na 6
Lid34

Some kind of wonderful- skąd pobrałeś? Może z lektorem lub z napisami? Chętnie bym obejrzał. Też ostatnio oglądam filmy z tamtych lat.

ocenił(a) film na 7
mercg

Niestety film mi siostra przysłała zzagranicy i jej odesłałam a rzeczywiście w naszej telewizji chyba nie leciał ściągnąć się go też nie da bo na razie go nie ma.

ocenił(a) film na 9
Lid34

na warezie mozna sciaganac, ja mam z tamtad (ściągałem rok temu) ; Pozdro.

ocenił(a) film na 8
mercg

Mam ten film z napisami :)

ocenił(a) film na 6
ziemniakxx

a dzięki już go załatwiłem jakiś czas temu.

ocenił(a) film na 8
mercg

Hm a masz do niego napisy?

ocenił(a) film na 6
ziemniakxx

Nie bo mam z lektorem :)

ocenił(a) film na 7
mercg

Cześć, wiem że minęły dwa lata od Twojego wpisu. Czy możesz podzielić się info skąd g wytrzasnąłeś ? Pozdro

Lid34

i co możesz polecić ? Manekina ? Krótkie spięcie ? Powrót do przyszłości ? ciekawa jestem na co natrafiłeś bo zbiera mnie na zrobienie "wieczorku kina 80" ;) pozdrawiam

Lucy_Liu_

Może jeszcze "strzał z biodra" ?? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones